door motornieuws 19 oktober 2014

Motorsports Monday: MotorNieuws biedt je alle sportresultaten

De resultaten van de belangrijkste motorsportwedstrijden van het weekend

MotoGP Phillip Island

1 25 46 Valentino ROSSI ITA Movistar Yamaha MotoGP Yamaha 176.7 40'46.405
2 20 99 Jorge LORENZO SPA Movistar Yamaha MotoGP Yamaha 175.9 +10.836
3 16 38 Bradley SMITH GBR Monster Yamaha Tech 3 Yamaha 175.8 +12.294
4 13 4 Andrea DOVIZIOSO ITA Ducati Team Ducati 175.6 +14.893
5 11 8 Hector BARBERA SPA Avintia Racing Ducati 174.5 +30.089
6 10 19 Alvaro BAUTISTA SPA GO&FUN Honda Gresini Honda 174.5 +30.154
7 9 45 Scott REDDING GBR GO&FUN Honda Gresini Honda 174.5 +30.158
8 8 7 Hiroshi AOYAMA JPN Drive M7 Aspar Honda 174.3 +33.166
9 7 15 Alex DE ANGELIS RSM NGM Forward Racing Forward Yamaha 174.3 +33.577
10 6 69 Nicky HAYDEN USA Drive M7 Aspar Honda 174.2 +34.144
11 5 68 Yonny HERNANDEZ COL Energy T.I. Pramac Racing Ducati 173.9 +39.468
12 4 9 Danilo PETRUCCI ITA Octo IodaRacing Team ART 172.7 +56.684
13 3 70 Michael LAVERTY GBR Paul Bird Motorsport PBM 171.6 +1'12.813
14 2 63 Mike DI MEGLIO FRA Avintia Racing Avintia 170.5 +1'28.050
Not Classified
35 Cal CRUTCHLOW GBR Ducati Team Ducati 176.4 1 Lap
44 Pol ESPARGARO SPA Monster Yamaha Tech 3 Yamaha 175.9 3 Laps
41 Aleix ESPARGARO SPA NGM Forward Racing Forward Yamaha 175.7 7 Laps
6 Stefan BRADL GER LCR Honda MotoGP Honda 175.7 8 Laps
93 Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team Honda 177.4 10 Laps
23 Broc PARKES AUS Paul Bird Motorsport PBM 170.2 14 Laps
26 Dani PEDROSA SPA Repsol Honda Team Honda 171.5 21 Laps
29 Andrea IANNONE ITA Pramac Racing Ducati 173.9 22 Laps
17 Karel ABRAHAM CZE Cardion AB Motoracing Honda 170.6 23 Laps

Moto2 Phillip Island

1 25 40 Maverick VIÑALES SPA Paginas Amarillas HP 40 Kalex 170.3 39'10.419
2 20 12 Thomas LUTHI SWI Interwetten Sitag Suter 170.2 +1.329
3 16 53 Esteve RABAT SPA Marc VDS Racing Team Kalex 170.2 +1.504
4 13 36 Mika KALLIO FIN Marc VDS Racing Team Kalex 170.1 +1.843
5 11 22 Sam LOWES GBR Speed Up Speed Up 170.0 +3.292
6 10 11 Sandro CORTESE GER Dynavolt Intact GP Kalex 169.4 +11.697
7 9 23 Marcel SCHROTTER GER Tech 3 Tech 3 169.4 +11.777
8 8 77 Dominique AEGERTER SWI Technomag carXpert Suter 169.0 +18.276
9 7 19 Xavier SIMEON BEL Federal Oil Gresini Moto2 Suter 169.0 +18.282
10 6 81 Jordi TORRES SPA Mapfre Aspar Team Moto2 Suter 168.9 +18.478
11 5 30 Takaaki NAKAGAMI JPN IDEMITSU Honda Team Asia Kalex 168.9 +18.514
12 4 96 Louis ROSSI FRA SAG Team Kalex 168.9 +18.560
13 3 21 Franco MORBIDELLI ITA Italtrans Racing Team Kalex 168.9 +18.834
14 2 7 Lorenzo BALDASSARRI ITA Gresini Moto2 Suter 168.9 +19.224
15 1 94 Jonas FOLGER GER AGR Team Kalex 168.9 +19.437
16 88 Ricard CARDUS SPA Tech 3 Tech 3 167.9 +33.238
17 39 Luis SALOM SPA Paginas Amarillas HP 40 Kalex 167.9 +33.776
18 18 Nicolas TEROL SPA Mapfre Aspar Team Moto2 Suter 167.7 +36.416
19 4 Randy KRUMMENACHER SWI Octo IodaRacing Team Suter 167.4 +40.574
20 60 Julian SIMON SPA Italtrans Racing Team Kalex 167.4 +40.630
21 8 Gino REA GBR AGT REA Racing Suter 166.6 +51.225
22 95 Anthony WEST AUS QMMF Racing Team Speed Up 166.6 +51.281
23 97 Roman RAMOS SPA QMMF Racing Team Speed Up 166.6 +51.448
24 71 Tomoyoshi KOYAMA JPN Teluru Team JiR Webike NTS 166.6 +51.496
25 20 Florian MARINO FRA NGM Forward Racing Kalex 166.4 +55.266
26 41 Aiden WAGNER AUS Marc VDS Racing Team Kalex 165.9 +1'02.283
27 42 Max CROKER AUS Tasca Racing Moto2 Suter 158.6 1 Lap
Not Classified
54 Mattia PASINI ITA NGM Forward Racing Kalex 167.0 7 Laps
5 Johann ZARCO FRA AirAsia Caterham Caterham Suter 169.1 8 Laps
55 Hafizh SYAHRIN MAL Petronas Raceline Malaysia Kalex 166.9 10 Laps
14 Ratthapark WILAIROT THA AirAsia Caterham Caterham Suter 166.9 13 Laps
10 Thitipong WAROKORN THA APH PTT The Pizza SAG Kalex 162.1 21 Laps

Moto3 Phillip Island

1 25 8 Jack MILLER AUS Red Bull KTM Ajo KTM 164.0 37'25.209
2 20 12 Alex MARQUEZ SPA Estrella Galicia 0,0 Honda 164.0 +0.029
3 16 42 Alex RINS SPA Estrella Galicia 0,0 Honda 164.0 +0.032
4 13 7 Efren VAZQUEZ SPA SaxoPrint-RTG Honda 164.0 +0.044
5 11 17 John MCPHEE GBR SaxoPrint-RTG Honda 164.0 +0.134
6 10 10 Alexis MASBOU FRA Ongetta-Rivacold Honda 164.0 +0.242
7 9 44 Miguel OLIVEIRA POR Mahindra Racing Mahindra 163.8 +2.753
8 8 84 Jakub KORNFEIL CZE Calvo Team KTM 163.7 +3.455
9 7 31 Niklas AJO FIN Avant Tecno Husqvarna Ajo Husqvarna 162.7 +18.118
10 6 23 Niccolò ANTONELLI ITA Junior Team GO&FUN Moto3 KTM 162.7 +18.119
11 5 21 Francesco BAGNAIA ITA SKY Racing Team VR46 KTM 162.7 +18.204
12 4 99 Jorge NAVARRO SPA Marc VDS Racing Team Kalex KTM 162.7 +18.226
13 3 98 Karel HANIKA CZE Red Bull KTM Ajo KTM 162.7 +18.278
14 2 19 Alessandro TONUCCI ITA CIP Mahindra 162.6 +18.544
15 1 41 Brad BINDER RSA Ambrogio Racing Mahindra 162.5 +20.468
16 13 Jasper IWEMA NED CIP Mahindra 162.3 +23.434
17 16 Andrea MIGNO ITA Mahindra Racing Mahindra 162.1 +25.892
18 38 Hafiq AZMI MAL SIC-AJO KTM 162.1 +25.894
19 43 Luca GRÜNWALD GER Kiefer Racing Kalex KTM 161.4 +35.571
20 52 Danny KENT GBR Red Bull Husqvarna Ajo Husqvarna 161.4 +36.602
21 65 Philipp OETTL GER Interwetten Paddock Moto3 Kalex KTM 161.1 +40.291
22 95 Jules DANILO FRA Ambrogio Racing Mahindra 161.1 +40.312
23 9 Scott DEROUE NED RW Racing GP Kalex KTM 161.1 +40.514
24 3 Matteo FERRARI ITA San Carlo Team Italia Mahindra 160.3 +52.031
25 58 Juanfran GUEVARA SPA Mapfre Aspar Team Moto3 Kalex KTM 160.0 +56.233
26 2 Remy GARDNER AUS Team Laglisse Calvo KTM 160.0 +56.274
27 4 Gabriel RAMOS VEN Kiefer Racing Kalex KTM 159.9 +57.002
28 45 Olly SIMPSON AUS Olly Simpson Racing KTM 159.9 +57.340
Not Classified
5 Romano FENATI ITA SKY Racing Team VR46 KTM 164.0 2 Laps
32 Isaac VIÑALES SPA Calvo Team KTM 157.9 7 Laps
33 Enea BASTIANINI ITA Junior Team GO&FUN Moto3 KTM 162.4 11 Laps
55 Andrea LOCATELLI ITA San Carlo Team Italia Mahindra 148.8 22 Laps
63 Zulfahmi KHAIRUDDIN MAL Ongetta-AirAsia Honda 148.1 22 Laps

Monster Energy Cup Las Vegas

1. Davi Millsaps Kawasaki (3-4-1)

2. Eli Tomac Honda (4-3-2)

3. Trey Canard Honda (1-1-8)

4. Ryan Dungey KTM (8-5-3)

5. Malcolm Stewart Honda (7-7-5)

6. Justin Hill KTM (2-2-18)

7. Jason Anderson Husqvarna (15-7-4)

8. Jake Weimer Kawasaki (10-10-6)

9. Justin Barcia Yamaha (6-6-16)

10. Blake Baggett Suzuki (5-8-21)

Reageren

Registreer of log in om te reageren...